קורס ערבית מדוברת למתחילים

كلمة يا ريت عمرها ما تعمِّر بيت

“כִּלְמֵת יַא רֵית עֻמֵרְהַא מַא תְעַמֵּר בֵּית”

תרגום מילולי: המילה “הלוואי” מעולם לא תבנה בית.

משמעות הפתגם: דיבורים לחוד ומעשים לחוד, פתגם בשבח העשייה.

מהו קורס מתחילים?

קורס ערבית מדוברת המקנה את היסודות האיכותיים ביותר של השפה הערבית המדוברת, בדגש על בניית משפטים תקינים ניהול שיחה והבנה טובה יותר של השפה הערבית, התרבות, הדת והאזור.

מה כולל הקורס?

שאלות נפוצות

  • למי מתאים פאזל? 9-99 😉 לך בדיוק! אם הגעת לאתר, התעניינת בלימודי ערבית? את/ה במקום הנכון! לכל אדם המעוניין לרכוש את הידע על האזור בו הוא חי בדגש על שפה, כי ידע זה כוח!

שאלת השאלות, אנחנו לא אוהבים להבטיח הבטחות וגם לא להתרברב ביכולות. אם נרשמתם לקורסים שלנו אתם בהכרח אנשים רציניים שלא מתפשרים וגם מוכנים להשקיע, להזיע ולשבור שיניים. נלחצתם? הסירו דאגה, המורים ובית הספר נותנים לכם מעטפת של 200% על מנת לצלוח את הקורס, ולדבר ערבית. עם זאת, ההצלחה שלכם תלויה גם בכם! שיעורי בית, מבחנים, זמינות.

הקורס נפרס על שלושה חודשים.

את קורס המתחילים מעבירים אנשי השפה החריפים ביותר בתחום, כאלה שחיים ונושמים ערבית! אנשי אקדמיה בעלי תארים בערבית/מזרח תיכון ואסלאם, בלשנים, אנשי יחידות ביטחוניות מיוחדות ויוצאי יחידות עילית בחיל המודיעין וכמובן- מורים בעלי תעודת הוראה אשר שפת אימם היא השפה הערבית.

התשלום מתבצע מול נציג, ישנן מגוון אופציות לתשלום הכוללות בין היתר סליקה וחלוקה למספר תשלומים מוגבל.

תהליך פשוט שמתחיל בלרשום את הפרטים שלך, מספר טלפון שם ושם משפחה. נציג מטעמנו חוזר אלייך מוסיף אותך לקבוצה ייעודית ומסדיר תשלום.

למה אתם מחכים? שריינו מקום לקורס